Jak pomóc

Jak pewnie czytelnicy zauważyli, strona przechodzi ostatnio „dołek”. Niewiele publikowanych jest nowych artykułów, a wprowadzanie poprawek do starych zajmuje mi sporo czasu. Jeśli więc brakuje wam większej aktywności i chcecie wesprzeć lub zmotywować mnie w procesie tworzenia „Na korze brzozowej spisane”, zapraszam.

Przede wszystkim warto napisać list, choćby z podziękowaniami. Piszę tą stronę w nadziei że inni z niej skorzystają (gdybym pisała tylko dla siebie, nie wystawiałabym jej na sieć). Bez odzewu ze strony czytelników nie mam jednak pojęcia, czy faktycznie się ona komukolwiek przydaje. Zatem, jeśli skorzystałeś/aś z tej strony (albo mojej listownej odpowiedzi na twoje pytania) i chcesz zapewnić sobie więcej takich materiałów, napisz o tym. Taki list bardzo motywuje.

Oprócz ogólnej opinii na temat strony warto dopisać, co konkretnie się wam przydało lub podobało, czego wam brakuje a co według was należałoby poprawić. Szczególnie ucieszę się z sugestii dotyczące tego, na jaki temat warto by napisać.

Inną bardzo przydatną rzeczą są linki do ciekawych stron – jeśli natrafiliście gdzieś na dobre strony o Wicca lub powiązanych dziedzinach, podeślijcie mi ich adres. Ostatnio mam coraz mniej czasu na leniwe przegrzebywanie sieci i mogę przegapiać co ciekawsze rzeczy, nawet jeśli opublikowane są w dość oczywistych miejscach.

Jest też opcja dla odważnych: jeśli piszesz lub tłumaczysz artykuły związane z Wicca, możesz wziąć udział w tworzeniu „Na korze brzozowej…” i mi je podesłać. Te interesujące zostaną tu opublikowane.

Podziel się ze znajomymi